24 червня 2024 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Грудень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Головна>Оголошення>Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 09 грудня 2021
Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 09 грудня 2021

Упродовж останньої доби в Камінь-Каширському районі зареєстровано 6 нових випадків коронавірусної інфекції, зокрема:

Традиційно під завісу року керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування підсумовують роботу. Цього принципу дотримуються й нині. Відтак, за дорученням голови райдержадміністрації Ольги Ващук її перший заступник Олександр Михалік спільно з начальницею Камінь-Каширського відділу податків і зборів з фізичних осіб Іриною Платоновою відвідали Прилісненську, Маневицьку та Любешівську територіальні громади.

У рамках робочих візитів посадовці провели зустрічі з очільниками громад. У фокусі уваги – питання наповнення бюджетів, забезпечення податкових надходжень, залучення інших резервів.

Святковий період — час великих планів та здійснення бажань. Придбати житло, відкрити новий бізнес чи підготуватися до поповнення в сім’ї. Ці серйозні зміни пов'язані не лише з радощами, але й з оформленням документів, поданням заяв та звернень.

До новорічних свят команда Міністерства цифрової трансформації запускає комунікаційну кампанію «З Гідом все просто», що підтримана USAID. Це нагадування про всі можливості ресурсу «Гід з державних послуг» та заклик не витрачати час на пошуки складних відповідей. 

З нагоди Дня місцевого самоврядування Камінь-Каширському міському голові Вікторові Пасю присвоєно високу державну відзнаку. Відповідний Указ № 626/2021 Глава держави Володимир Зеленський підписав 8 грудня 2021 року.

Кір – небезпечне вкрай заразне вірусне захворювання, що поширюється дуже швидко. 9 із 10 людей, з якими контактувала інфікована особа, теж захворіють, якщо вони не були щеплені.

«Кір може мати серйозні ускладнення. Під особливою загрозою – діти віком до п’яти років. Серед небезпечних ускладнень після кору – отит, бронхіт, пневмонія, енцефаліт, діарея. Кір може спричинити навіть смерть, – повідомляють в управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації. – На Волині перше щеплення у віці до 1 року станом на 1 листопада цього року отримали 83,9%. Друге щеплення (у шість років) отримали 85,3 % дітей».

Впродовж грудня-січня у Луцьку відбудуться три спільні заходи, організовані «Асоціацією міст України» та Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» для представників територіальних громад та ЗМІ.

Заходи пройдуть за участю представників органів місцевого самоврядування, народних депутатів, центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, експертів АМУ та Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Василь Чепелюк, Леся Корсак, Сергій Мартинюк вакцинувалися, аби жити, спілкуватися, творити без обмежень.

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Камінь-Каширська районна державна адміністрація
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Камінь-Каширській райдержадміністрації.
Адреса: 44500, м. Камінь-Каширський, вул. Воля, 2, т/ф. 50486, т. 23332, E-mail: info@kamadm.gov.ua
© 2014 kamadmin.gov.ua