02 червня 2023 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Регуляторна політика
Прес-центр
Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Центр зайнятості інформує
 • Оголошення
 • Консультативно-дорадчі органи
 • Безоплатна правова допомога
 • Вивчення громадської думки
 • Спостережна комісія
 • Генеральні плани
 • Децентралізація влади
 • Соціальний захист населення
 • Пенсійний фонд інформує
 • Очищення влади
 • Звернення громадян
 • Містобудівні умови та обмеження
 • COVID-19
 • АРХІВ НОВИН

  « Червень 2023 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30    

  П'ятниця, 02 червня 2023 10:25

  Держпродспоживслужба інформує

  Камінь-Каширське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області інформує про захист бджіл від варроатозу

  Четвер, 01 червня 2023 16:54

  До уваги абітурієнтів!

  Національний університет біоресурсів і природокористування України запрошує на навчання.

  Детальніше у вкладеннях

  Камінь-Каширське районне  управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області інформує

  Понеділок, 15 травня 2023 14:23

  До уваги власників ВРХ!

  Держпродспоживслужба інформує про те, що треба знати про інфекційну хворобу великої рогатої худоби – лейкоз, і як протистояти цьому захворюванню

  Розроблено Камінь-Каширським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області на підставі Державних санітарних правил та норм для перукарень різних типів, затверджених постановою першого заступника Головного державного санітарного лікаря України від 25 березня 1999 р. N 22.

  Вівторок, 25 квітня 2023 11:56

  До уваги!

  Профілактика та недопущення захворювання на грип птиці. Держпродспоживслужба надає рекомендації. Вся інформація ТУТ.

  Пам'ятка розроблена на основі Державних санітарних норм та правил "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною" (ДСанПіН 2.2.4-171-10), затверджених наказом МОЗ України № 400 від 12.05.2010

  Наслідком надзвичайних ситуацій, викликаних повенями та підтопленням населених пунктів, може бути погіршення епідеміологічної ситуації...

  П'ятниця, 17 березня 2023 12:07

  Обережно! Сказ!

  Держпродспоживслужба розробила пам'ятку для населення

  Відповідно до статті 22 Закону України від 09.07.2010 року №2480-VI «Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об'єктів» охоронні зони об'єктів енергетики встановлюються вздовж повітряних та кабельних ліній електропередачі, та навколо електростанцій, електропідстанцій, струмопроводів і пристроїв для забезпечення нормальних умов експлуатації об'єктів енергетики, запобігання ушкодження, а також зменшення їх негативного впливу на людей та довкілля, суміжні землі та інші природні об'єкти.

  Щороку, у весняний період, фіксуються випадки торгівлі ранньоквітучими видами рослин, зокрема й тими, що занесені до Червоної книги України, є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення: підсніжник білосніжний (звичайний), білоцвіт весняний, шафран Гейфелів, черемша (цибуля ведмежа), конвалія звичайна. Збирання даних видів рослин шкідливе для природи тим, що не дає можливості рослинам утворити насіння. До того ж пошкоджуються, ламаються стебла та бруньки. Масовий збір первоцвітів знижує чисельність їх популяцій. Реалізація червонокнижних видів рослин, а також конвалії звичайної відбувається в місцях масової торгівлі (ринках) та поза їх межами. 

  Впродовж багатьох років на території області залишаються актуальними питання негативного впливу діяльності сільськогосподарських виробників на здоров’я людей та тварин, зокрема, випадки загибелі бджіл, при застосуванні пестицидів, агрохімікатів та органічних добрив.  

  Отруєння бджіл у більшості випадків відбувається через несвоєчасну інформацію бджолярів про час, місце та характер хімічних обробок полів з боку організацій, що проводять таку роботу, порушення ними правил застосування пестицидів та безконтрольне використання небезпечних для бджіл препаратів. Часто отруєння відбувається при авіаційних обробках або коли проходить обприскування при підвищеній силі вітру (більше 5 м/с). При цьому виникає знос препарату до зони інтенсивного льоту бджоли або безпосередньо на територію пасіки.

  Середа, 01 лютого 2023 11:07

  Чужих дітей не буває!

  01.02.2023 року, для проведення виховної роботи з малолітніми злочинцями, а також з метою недопущення нових злочинів, в приміщенні Камінь-Каширського районного сектору №1 з питань пробації була проведена зустріч, в якій взяли участь неповнолітня особа Н., яка була засуджена до покарання непов’язаного із позбавленням волі, працівник пробації Ігор ШУМІК, завідувач сектору Камінь-Каширського бюро правової допомоги Інна БОНДАР та старший інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Камінь-Каширського РВП ГУНП у Волинській області Вадим ЗУБАЧ. В ході цієї зустрічі з неповнолітньою під обліковою була проведена індивідуально-виховна бесіда щодо недопущення в подальшому скоєння нових злочинів.

  З метою належної та своєчасної підготовки теплових мереж, теплових пунктів і місцевих систем опалення, вентиляції та гарячого водопостачання до роботи в осінньо-зимовому періоді 2022-2023 років, попередженню відмов у системах теплоспоживання, теплоенергетичному обладнанні під час проходження опалювального періоду, Держенергонагляд нагадує про необхідність виконання наступних заходів згідно з вимогами Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду (далі – ППТГдоОП), затверджених спільним наказом Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 №620/378:

  Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, ДП "ВОЛИНЬТОРФ"

  У зв'язку з тим, що спеціалісти АТ "Волиньгаз" проводитимуть ремонтні роботи, 13 серпня 2021 року з 8.00 до 17.00 буде тимчасово припинене газопостачання у селі Грудки.

  У зв'язку з тим, що спеціалісти АТ "Волиньгаз" проводитимуть ремонтні роботи, 16 серпня 2021 року з 9.00 до 17.00 буде тимчасово припинене газопостачання у таких населених пунктах:

  Інформаційне повідомлення про громадське  обговорення проєкту наказу відділу фінансів райдержадміністрації "«Про затвердження Інструкції з підготовки пропозицій до прогнозу районного бюджету» та звіт про результати його проведення.

  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Камінь-Каширська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Камінь-Каширській райдержадміністрації.
  Адреса: 44500, м. Камінь-Каширський, вул. Воля, 2, т/ф. 50486, т. 23332, E-mail: info@kamadm.gov.ua
  © 2014 kamadmin.gov.ua