25 червня 2022 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Регуляторна політика
Прес-центр
Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Центр зайнятості інформує
 • Оголошення
 • Консультативно-дорадчі органи
 • Безоплатна правова допомога
 • Вивчення громадської думки
 • Спостережна комісія
 • Генеральні плани
 • Децентралізація влади
 • Соціальний захист населення
 • Пенсійний фонд інформує
 • Очищення влади
 • Звернення громадян
 • Містобудівні умови та обмеження
 • COVID-19
 • АРХІВ НОВИН

  « Червень 2022 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30      

  Однією з найбільш дієвих форм допомоги тим, хто втратив роботу, або вперше її шукає, є організація службою зайнятості професійного навчання.

  Професійне навчання безробітних проводиться службою зайнятості з урахуванням вимог ринку праці, перспектив розвитку регіонущо обумовлюється відповідним договором між особою та регіональним центром зайнятості.

  Увага! Громадяни, які зареєстровані в службі зайнятості як безробітні та мають бажання пройти безкоштовне онлайн навчання англійській мові!

  Шановні старшокласники та шукачі роботи!     

  Службою зайнятості запроваджена онлайн-профорієнтація за допомогою спеціального сервісу - веб-базована платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа». 

  Середа, 22 червня 2022 12:14

  Безкоштовні онлайн-курси Prometheus

  Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus - перший та найбільший проект безкоштовної освіти для всіх та кожного в Україні.

  Середа, 15 червня 2022 09:56

  Просимо звернути увагу!

  Наказом Міністерства економіки України від 12.04.2022 № 827-22 (далі - Наказ № 827-22) затверджено нову форму звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» (далі - форма звітності № 3-ПН) та Порядок її подання (далі - Порядок).

  Четвер, 19 травня 2022 15:26

  Зі святом, з Днем вишиванки!

  Українська вишиванка – це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг! Нехай це свято зітре кордони й об'єднує українців по всьому світу.

  У рамках співпраці Камінь-Каширської районної філії Волинського ОЦЗ з Центром кар’єри  Камінь-Каширського ВПУ відбувся груповий профінформаційний онлайн захід для здобувачів освіти з числа молоді. Участь в якому взяли провідний фахівець з профорієнтації та педагогічні працівники училища.

  Середа, 11 травня 2022 16:11

  Оголошення!

  Середа, 11 травня 2022 16:11

  Оголошення!

  03 травня 2022 року провідним фахівцем з профорієнтації Камінь-Каширської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Тетяною Митчик спільно з начальником Камінь-Каширського бюро правової допомоги Інною Бондар був проведений інформаційний семінар із загальних питань зайнятості.

  2 травня у приміщенні Камінь-Каширської районної філії Волинського ОЦЗ відбувся захід  за участю державного інспектора управління держпраці у Волинській області – Ніни Бляшук та роботодавців району.

  Понеділок, 02 травня 2022 11:43

  Компас актуальних професій

  Компас актуальних професій - обери своє майбутнє прямо зараз

  Четвер, 28 квітня 2022 16:03

  Про формування навчальної групи

  Інформуємо, що на відбудову звільнених від російських загарбників населених пунктів направлено перший мільярд гривень. Кошти підуть на ліквідацію наслідків воєнних дій та першочергове відновлення інфраструктури. В зв’язку з цим буде значна потреба у робітничих кадрах, зокрема у працівниках будівельної та дорожньої галузей.

  Вівторок, 19 квітня 2022 17:02

  До уваги можливість навчання!

  До уваги тих хто шукає роботу! Для успішного працевлаштування є можливість пройти безкоштовне навчання!

  Волинська обласна військова адміністрація, Управління Держпраці у Волинській області, Волинська обласна служба зайнятості сприяють релокацї підприємств із постраждалих від війни областей.

  П'ятниця, 01 квітня 2022 15:24

  Запрошуємо на навчання!

  Одним з важливих рішень в житті людини є правильний вибір професії і майбутньої трудової діяльності. Важливо займатися справою, котра до душі, реалізуватись та самоствердитися у професійній сфері.

  Обрати професію – це не тільки обрати собі роботу, скільки бути приналежним до певної групи людей, прийняти її етичні норми, правила, принципи, цінності, спосіб життя. Для підвищення своєї кокурентноспроможності та майбутнього забезпечення пропонуємо графік професійного навчання в Центрах професійно – технічної освіти на квітень 2022 року.

  З метою уникнення черг та скупчення людей у приміщенні центру зайнятості реєстрація осіб, які шукають роботу, продовжується шляхом подання особами відповідних заяв через портал «ДІЯ»!

  Вівторок, 15 березня 2022 10:40

  Робота патронатного вихователя

  Сьогодні робота патронатного вихователя – це поширена і дуже почесна практика.

  Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками законними представниками, надання їй та її сім'ї послуг, спрямованих на реінтеграцію дитини у сім'ю або надання дитині відповідного статусу для прийняття подальших рішень з урахуванням найкращих інтересів дитини щодо забезпечення її права на виховання в сім'ї або в умовах, максимально наближених до сімейних.

  Вівторок, 15 березня 2022 10:37

  До уваги!

  До уваги порядок надання фінансової допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім'ї.

  Реєстрація в службі зайнятості онлайн

  З метою уникнення черг та скупчення людей у приміщенні центру зайнятості реєстрація осіб, які шукають роботу, продовжується шляхом подання особами відповідних заяв через портал «ДІЯ»!

  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Камінь-Каширська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Камінь-Каширській райдержадміністрації.
  Адреса: 44500, м. Камінь-Каширський, вул. Воля, 2, т/ф. 50486, т. 23332, E-mail: info@kamadm.gov.ua
  © 2014 kamadmin.gov.ua