22 червня 2024 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Червень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

П'ятниця, 21 березня 2014 00:00

Сім'я, молодь та спорт

Відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації спільно з іншими установами та організаціями на сьогоднішній день працюють над виконаннями заходів районних програм, а саме: «Районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки» (рішення районної ради від 26.02.2016р.  №6/4), районної комплексної програми  «Молодь Камінь-Каширщини на період з 2016 по 2017рр. (рішення районної ради від 27.11.2015р.№ 2/6),  Районної цільової соціальної  програми  розвитку    фізичної  культури  і  спорту  на  2012- 2017  роки” (рішення районної ради від  27.12.2011р.№ 23/4 ).        

         На проведення оздоровчої кампанії 2017 року будо виділено 180,0 тис.грн. ,в т.ч. обласна субвенція на  умовах співфінансування  склала 90,0 тис.грн. На сьогоднішній день касові видатки становлять 176,0 тис.грн.

         Згідно розпорядження голови районної державної адміністрації № 147 від 15.05.2017 року «Про затвердження Плану заходів з реалізації у 2017 році Районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки», в санаторіях Волинської  області відпочивало  50 дітей пільгових категорій. ( санаторій «Світанок» Ківерцівського району, «Парасолька» Турійського району та «Чайка» Шацького району ).   

         Крім того проводився   підбір та направлення дітей на оздоровлення в  Дитячий центр  ДП «Молода гвардія» та ДПУ «МДЦ «Артек», який здійснювався  відповідно до Постанови КМУ від 20 березня 2012 року № 54, «Про порядок направлення дітей для оздоровлення та відпочинку до державного підприємства України ДЦ «Молода гвардія» за рахунок бюджетних коштів», наказу Мінмолодьспорту від 26.02.2009р. №572 «Про затвердження Положення про порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до Українського дитячого центру «Молода гвардія»(м.Одеса). У вищеназваних оздоровчих закладах у 2017 році оздоровидося  15 дітей пільгових категорій .

         В санаторіях МОЗ України від центральної районної лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги району  оздоровилось та відпочило 128 дітей пільгових категорій  (санаторії: «Згорани» Любомльський р-н, «Дачне» Ківерцівський р-н, «Куяльник», «Бердянськ»).  

           За спонсорські кошти фонду «Тільки разом» 59 обдарованих дітей району мали змогу відпочити у туристичному комплексі «Буковель» Івано-Франківської області. Ще дев'ятеро талановитих школярів відпочивали у оздоровчих  таборах Волинської області  та одна дитина  озоровилась   у ДПУ МДЦ «Артек».

         За чорнобильські кошти  в санаторіях України оздоровилось  12   дітей-інвалідів, віком від 7 до 17 років , які постраждали внаслідок катастрофи на ЧАЕС.

           Слід відзначити, що у 2017 році налагоджено співпрацю органів влади з релігійними громадами, які займалися відпочинком  дітей в таборах з денним перебуванням за рахунок батьківських коштів.

         170 дітей з багатодітні і малозабезпечених сімей та діти-сироти відпочивали  в таборах  Церки Євангельських Християн-Бабтистів.

         Також на  протязі 2-х днів  в селі Черче працював православний табір   «Дорога до неба», де відпочило 105 дітей. 

       Комплекс  відпочинкових таборів з 3-х денним перебуванням, що діяли влітку у  8 селах району, організувала релігійна громада   Церкви  Християн  Віри  Євангельської,  де відпочило 880 дітей. Пріоритетними напрямками оздоровчої кампанії 2017 року були: -   забезпечення безпеки дітей під час оздоровлення та відпочинку;- першочергове оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, батьки яких загинули, постраждали або беруть участь у проведенні АТО, дітей-інвалідів, дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей.

           Протягом оздоровчої кампанії відповідними службами району проводилась ретельна робота по відбору дітей на санаторно-курортне лікування в оздоровчі заклади області та України. При цьому основна увага приділялась першочерговому оздоровленню та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

         В районній центральній лікарні було забезпечено  медичне обстеження дітей пільгових категорій, які направлялися на  оздоровлення.

         На сьогоднішній день оздоровлення в районі  практично закінчилося.

          З метою реалізації державної молодіжної політики відділом у справах молоді та спорту,відділом освіти, культури райдержадміністрації ,спільно з районним центром для дітей сім’ї та молоді, іншими установами та організаціями проводиться відповідна робота по реалізації заходів  районної комплексної програми  «Молодь Камінь-Каширщини на період з 2016 по 2017рр.» у відповідні терміни.  

         Пріорітетними напрямками роботи  є:

- забезпечення зайнятості та професійної підготовки молоді,підтримка її  підприємницької діяльності;

- виховання національної самосвідомості та патріотизму, формування духовного світу молоді;

- поліпшення здоров’я молоді, формування здорового способу життя,профілактика негативних проявів у молодіжному середовищі;

-  підтримка діяльності молодіжних та дитячих гомадських організацій і об’єднань;

- дозвілля  та відпочинок молоді.

Зокрема, відділом у справах молоді та спорту  райдержадміністрації у 2017 році проведено ряд заходів для  становлення молоді, її духовного та естетичного збагачення,  залучення до різноманітних свят, мап’ятних дат, посилення зацікавленості національно важливими питаннями, поваги до історії та культури України.

         Поступово налагоджується співпраця  із молодіжною громадською організацією «Молодь поряд», яка функціонує в районі з 19 грудня 2016 року. Завдяки її активістам жителі району мали змогу  насолоджуватися  гумористичним концертом, який проходив  уперше  у березні місяці цього року в районному будинку культури.  Ці ж молоді люди  запросили  гостей-гумористів із Рівненщини та організували  їх перебуваня в нашому районі 

Заходи до Дня молоді, що відбувалися  у парковій зоні міста 30 червня цього року пройшли, також, за участі  активістів вищеназваної громадської організації.

         Завдячуючи волонтерській роботі  учнів та працівників  Камінь-Каширського ВПУ, а також членам громадської організації «Молодь поряд»  на площі міста   8 березня цього року, до міжнародного жіночого дня вдалося провести   молодіжну Акцію, де присутнім жінкам вручалися  вітальні листівки.

         На теренах інтернет-сторінки «Молодь поряд» час від часу оголошуються  різноманітні Акції до свят, пам.ятних дат, Акції гуманістичного спрямування. Зокрема, успішною стала  Акція по збору памперсів для малюків, що знаходяться в лікарні без достатнього батьківського  догляду. Зібраний матеріал  було передано  у Центр первинної медико-санітарної допомоги.

         Задля залучення молоді до занять спортом, ведення здорового способу життя, 21 травня цього року, до Дня Європи відділом  у справах молоді та спорту райдержадміністраці та завдяки волонтерській допомозі  молодих активістів  організовано вуличний велопробіг, де  взяли  участь близько 100 чоловік. Акція проходила із широким залученням державної сиволіки.

         Також, згідно завдань, визначених  у Програмі «Молодь Камінь-Каширщини» систематично надається допомога  призовній дільниці, що при райвійськкоматі, в рамках  змін, затверджених рішенням районної ради №15/10 від  26.12.2016 року «Про внесення змін до районної комплексної програми «Молодь Камінь-Каширщини».

         Зокрема, відділом у справах молоді та спорту райдержадміністрації  постійно  надаються потрібні кошти для перевезення  призовників та резервістів до Волинського обласного збірного пункту, а також  придбання необхідних матеріалів для належної роботи  райвійськкомату.

          Відділ у справах  молоді та спорту   райдержадміністрації на сьогоднішній день працює над виконанням   „Районної  цільової соціальної програми  розвитку    фізичної  культури  і  спорту  на  2017- 2020  роки”,  нормативно-правових документів обласного управління у справах  молоді та спорту, районної державної  адміністрації  та районної ради.             

          У 2017 році відділом у справах молоді та спорту спільно  з  відділом  освіти райдержадміністрації, міського  центру   «Спорт для  всіх»,  райрадою  фізкультурно-спортивного товариства  «Колос», спортивним  клубом «Трудові  резерви»  були проведені засідання колегії відділу  у справах  молоді та спорту на яких розглядались питання проведення районних змагань серед різних верств населення, виконання заходів та нормативно- правових документів керівних органів,  зміцнення матеріально- спортивної бази, підготовки до обласних  змагань та проведення районних спортивно-масових заходів, проведення  місячника  благоустрою  спортивних  майданчиків.

Районні змагання проходили з таких видів спорту як: першість району та кубок з футболу та волейболу, легкої атлетики, настільного теннісу, пошуково-легкоатлетичні змагання.

          У   2017  році  відділом  у справах молоді та спорту   спільно  з  зацікавленими  організаціями  та установами проведено  більше  десяти  змагань   з  різних  видів  спорту  серед  різних  верств  населення,  в  яких  прийняли  участь  більше  двох  тисяч  жителів міста  та  району

         В районі проходять змагання серед ветеранів з фізичної культури та спорту. «Спорт для всіх»  спільно  з  відділом  молоді  та  спорту  райдержадміністрації проведено  змагання  з   міні-футболу, волейболу, настільного  тенісу , шахів,  шашок серед  ветеранів, в  яких  прийняли  участь  73  учасників-ветеранів. 

          В районі традиційно проводиться Спартакіада з різних видів спорту серед школярів загальноосвітніх шкіл. Збірні команди району щорічно приймають участь в обласних змаганнях, де неодноразово виборюють призові місця.

          Буде доречним відмітити , що збірна команда району з мініфутболу посіла третє місце в чемпіонаті Волині.  Команда НУЗА (с.Нуйно-Залісся) стали призерами обласних змагань та  здобули  2 місце  в чемпіонаті Волині з футболу.

           На сьогоднішній день в районі працює  Камінь-Каширська дитячо-юнацька спортивна школа відділу молоді та спорту райдержадміністрації , в якій займається 473 дитини ,на відділеннях за такими видами спорту як:

   волейбол, гандбол, баскетбол, боротьба дзюдо, легкої атлетики, футболу. Відповідно наші вихованці

          З 1 березня 2016 року відкрито відділення з важкої атлетики, яке працює у окремій спортивній залі, де повноцінно розпочато навчально-тренувальний процес, під  керівництвом майстра спорту України з важкої атлетики Андруся В.В.    У 2017 році одна з його вихованок, Валерія Козак отримала  срібло на чемпіонаті  України  з   важкої   атлетики у

м. Скадовську. На сьогоднішній день формуються навчальні групи дітей, проходить відбір та пошук перспективних майбутніх важкоатлетів.

        Власна  спортивна база дитячо-юнацької спортивної школи   відсутня.  Тренери-викладачі   проводять  заняття в спортивних залах  загальноосвітніх  шкіл    на  безоплатній  основі.     

      В 2015  році зданий в експлуатацію спортивний комплекс на території районного стадіону, де мають змогу займатись фізкультурники та спортсмени одночасно легкою атлетикою, футболом, баскетболом та волейболом. Вже в цьому році на нашому спортивному комплексі заплановані обласні змагання з легкої атлетики, які відбудуться в жовтні місяці. На районному стадіоні проведено реконструкцію центрального футбольного поля.  На всі заходи з районного бюджету  в 2017 році було виділено 82 тисячі грн..

      Зміцнення та відновлення матеріально-споривної бази, підтримка та удосконалення фізкультурно-спортивного руху в районі,  успішний виступ збірних команд району в обласній спартакіаді «Волинь спортивна 2017» по десятьох видах спорту, на сьогоднішній день є пріоритетними завданнями відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації.

Переглядів 12225 Останнє редагування Середа, 01 листопада 2017 09:32
Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Камінь-Каширська районна державна адміністрація
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Камінь-Каширській райдержадміністрації.
Адреса: 44500, м. Камінь-Каширський, вул. Воля, 2, т/ф. 50486, т. 23332, E-mail: info@kamadm.gov.ua
© 2014 kamadmin.gov.ua