05 жовтня 2023 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Регуляторна політика
Прес-центр
Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Центр зайнятості інформує
 • Оголошення
 • Консультативно-дорадчі органи
 • Безоплатна правова допомога
 • Вивчення громадської думки
 • Спостережна комісія
 • Генеральні плани
 • Децентралізація влади
 • Соціальний захист населення
 • Пенсійний фонд інформує
 • Очищення влади
 • Звернення громадян
 • Містобудівні умови та обмеження
 • COVID-19
 • АРХІВ НОВИН

  « Жовтень 2023 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30 31          

  Середа, 01 березня 2017 00:00

  Підсумки за І квартал 2017 року

  Автор
  Оцініть матеріал!
  (2 голосів)

  До районної державної адміністрації за І квартал 2017 року надійшло 161  звернення, з них – 135 письмових, 5  громадян побувало на особистому прийомі у керівництва  райдержадміністрації та відбулося 6 виїзних прийомів громадян, на яких побувало 21 особа. У порівнянні з І кварталом минулого року кількість письмових звернень зменшилася на 120, а  усних збільшилася на 24. Також з урядової гарячої лінії до райдержадміністрації надійшло 6 звернень «БЕЗ ПРІЗВИЩА».

  До районної державної адміністрації за І квартал 2017 року надійшло 161  звернення, з них – 135 письмових, 5  громадян побувало на особистому прийомі у керівництва  райдержадміністрації та відбулося 6 виїзних прийомів громадян, на яких побувало 21 особа. У порівнянні з І кварталом минулого року кількість письмових звернень зменшилася на 120, а  усних збільшилася на 24. Також з урядової гарячої лінії до райдержадміністрації надійшло 6 звернень «БЕЗ ПРІЗВИЩА».

  Із письмових звернень, що надійшли  в нинішньому році до районної державної адміністрації, 6 повторних. У цих зверненнях піднімалося питання щодо незгоди із відмовою у призначенні державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, перерахунку призначеної субсидії, невдоволення щодо  її розміру та аграрні питання.

  Через органи влади вищого рівня надійшло 55 звернень(за звітний період 2016 року - 81), з них:

   

  3 місяці

   2016 року

  3 місяці

  2017 року

  різниця

  КУ „Контактний центр у Волинській області”

       

  Кабінет Міністрів України

  79

  50

  -29

  Обласна державна адміністрація

  2

  5

  +3

  Обласна рада

       

  ВСІХ:

  81

  55

  -26

  Результат аналізу звернень за характером питань свідчить, що найбільше звернень до райдержадміністрації надійшло з питань аграрної політики та землекористування - 59 звернень, що становить 37 % (затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання дозволу на виготовлення технічної документації.

  З питань соціального захисту населення надійшло 57 звернень, що становить   35 % (призначення субсидії, сприяння у призначенні державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям);

  0,07% від загальної кількості становлять звернення по питаннях захисту прав дитини (12 звернень): надання дозволу на укладення договору дарування житлових будинків та земельних ділянок на ім’я малолітніх або неповнолітніх дітей.

  У звітному періоді проведено 2 засідання комісії з питань розгляду звернень громадян. На засіданні комісії розглядалися питання суттєвого збільшення повторних звернень у 2016 році, відмову у гарячому  харчуванні дітей у загальноосвітніх школах.

  Райдержадміністрацією проведено 2 виїзні перевірки стану виконання доручень за результатами розгляду звернень громадян.

  Розпорядженням голови райдержадміністрації  № 2 від 10 січня 2017 року «Про графік проведення «прямих телефонних ліній» керівництвом районної державної адміністрації, начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, окремими керівниками установ, організацій району на 2017 рік»  проведено 11  «прямих телефонних ліній». З питаннями щодо надання матеріальної допомоги, призначенням соціальної допомоги, земельними питаннями звернулося 5 громадян. Оголошення про проведення «прямих телефонних ліній» оприлюднюється на сайті Камінь-Каширської райдержадміністрації.

  Відповідно до статей 2, 13, пункту 4 статті 25, пункту 9 статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в райдержадміністрації діє громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги (розпорядження голови райдержадміністрації від 06 грудня 2011 № 395). За звітний період звернулося  20 громадян.

  28 лютого 2017 року на засіданні колегії районної державної адміністрації заслуховувалися питання  «Про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування за 2016 рік». З розглянутого питання прийнято  рішення від 28.02.2017 № 1/4 та розпорядження голови райдержадміністрації від 01.03.2017 № 55.

  Керівництвом райдержадміністрації з населенням району у звітному періоді проведено 3 єдиних дні інформування, охоплено 6  населених пунктів, проведено зустрічі із трудовими колективами в присутності близько 120 осіб. В ході спілкування обговорено теми щодо об’єднання українського народу в ім’я державної незалежності, проект Закону України «Про засади та порядок вирішення адміністративно-територіального устрою України», проведено роз’яснення щодо військової служби за контрактом, проведення призову.

  Здійснювалися виїзди мобільним соціальним офісом, утвореним розпорядженням голови райдержадміністрації № 226 від 15 червня 2012 року. За цей період було 9 виїздів в населені пункти району. З питаннями щодо призначення різних видів соціальних допомог звернулося 120  громадян.

  До районної державної адміністрації надійшло 14 запитів на отримання публічної  інформації.

  Протягом І кварталу 2017 року у  друкованих засобах масової інформації  та на офіційному сайті Камінь-Каширської райдержадміністрації висвітлено 2 виступи голови райдержадміністрації та 8  керівників структурних підрозділів, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

  Жителям району постійно надають роз’яснення з назрілих проблем щодо змін у чинному законодавстві у районній газеті «Полісся». Так, наприклад, в районній газеті опубліковано такі статті «Розмір допомоги за інвалідом з психічним розладом», Кінотеатр «Батьківщина» реорганізують в культурно-молодіжний центр, «Камінь-Каширський заслуговує бути центром госпітального округу», «Чому рахунки за газ можуть відрізнятись від фактичних даних використаного газу», «Настав час призначення пенсії», «Ваша сім’я малозабезпечена? Маєте право на допомогу», «Проблеми сільських дитсадків», «Камінь-Каширське ВПУ: питання із зарплатами вирішено».

  Переглядів 3853
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Камінь-Каширська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Камінь-Каширській райдержадміністрації.
  Адреса: 44500, м. Камінь-Каширський, вул. Воля, 2, т/ф. 50486, т. 23332, E-mail: info@kamadm.gov.ua
  © 2014 kamadmin.gov.ua