Напрямки забезпечення медичної допомоги військовослужбовцям і ветеранам обговорили на нараді в ОВА
Так, в області на сьогодні для забезпечення медичної допомоги військовим та ветеранам в області працюють за кількома напрямками.
Перший - це реабілітаційна допомога військовослужбовцям та ветеранам в області, яка надається у 28 закладах охорони здоров’я. У кластерних та надкластерних закладах охорони здоровʼя створені «палати героя», призначені для довгострокового перебування захисників України, які перебувають в апалічному стані.
Ремонт доріг державного та місцевого значення розглянули на нараді начальника ОВА Івана Рудницького
«Стан доріг – одна з найчастіших тем, які порушують у громадах області, адже це впливає на добробут жителів Волині. Комусь важко діставатися роботи, комусь відвідати рідних, зрештою від стану дороги залежить доїзд швидкої допомоги. Зважаючи на це, від початку року працювали над шляхами часткового вирішення проблем», - зауважив начальник ОВА Іван Рудницький.