24 травня 2024 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Травень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Головна>Новини>Брифінг в ОДА: хто реалізовуватиме ветеранську політику в області
Четвер, 26 жовтня 2023 09:46

Брифінг в ОДА: хто реалізовуватиме ветеранську політику в області

Нещодавно відбулося перейменування одного зі структурних підрозділів облдержадміністрації. Мова йде про департамент соціального захисту населення ОДА. Відтепер він має нову назву – департамент соціальної та ветеранської політики Волинської обласної державної адміністрації. Детально про зміни розповіла начальниця цього структурного підрозділу – Оксана Гобод.

За її словами, основою діяльності попереднього департаменту була соціальна складова, а саме: надання соціальних гарантій та соціальної допомоги, реалізація державних програм підтримки ветеранів та членів їх сімей тощо. Однак реалії сьогодення вимагають змінити підходи в наданні допомоги військовим та розширити відповідний перелік послуг, що є складовою частиною нової ветеранської політики.

«Наразі, при формуванні нової ветеранської політики, виникла потреба у зміні структури департаменту. Тому ми зробили окремий відділ, який буде займатися суто ветеранською політикою і соціальними гарантіями для них. Його основна функція – координуюча між всіма іншими структурними підрозділами обласної військової адміністрації. Насамперед – з управлінням освіти та науки, управлінням охорони здоров’я, департаментом культури, молоді та спорту та іншими, що будуть дотичні до надання допомоги ветеранам та членам їх сімей», – зазначила Оксана Гобод.

Окрім того, департамент соціальної та ветеранської політики облдержадміністрації активно співпрацюватиме з територіальними громадами. Зокрема, із центрами надання адміністративних послуг.

«Саме вони є тими першими «точками входу» для ветеранів та членів їх сімей, - наголосила Оксана Гобод. – Вони будуть приймати пакети відповідних документів та перенаправляти їх, для визначення потреб ветерана чи їхніх сімей, призначення відповідних статусів тощо».

Довідково: За оцінкою Уряду, кількість громадян, які матимуть статус ветерана та членів їхніх родин, після завершення російсько-української війни може становити приблизно 5 млн осіб. Переважна більшість цих людей – це молодь працездатного віку.

Аби захисники і захисниці могли гідно інтегруватися в соціальне життя після повернення з війни, Уряд напрацював п’ять ключових елементів, що отримала назву нова ветеранська політика. Вона передбачає: створення інфраструктури, економічну активність ветерана, успішну реабілітацію, доступне житло, а також ушанування подвигу військових.

 

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

Переглядів 235

Медіа

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Камінь-Каширська районна державна адміністрація
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Камінь-Каширській райдержадміністрації.
Адреса: 44500, м. Камінь-Каширський, вул. Воля, 2, т/ф. 50486, т. 23332, E-mail: info@kamadm.gov.ua
© 2014 kamadmin.gov.ua