17 липня 2024 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Липень 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Головна>Виплати >Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 21 липня 2023
Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 21 липня 2023
П'ятниця, 21 липня 2023 21:14

У районі – тижнева жалоба

Ще одне молоде життя, обірване війною. За Україну, її волю та незалежність загинув Богдан Муц із села Клітицьк (Камінь-Каширська ТГ). За сьогодні – вже третє сповіщення про втрату.

У зв'язку з цим, у районі оголошена тижнева жалоба. Відповідне розпорядження підписала начальниця районної військової адміністрації Ольга Ващук.

Буде відповідь. Окрім цього, буде ще більше консолідації світу для захисту й для спільних дій, ще більше енергії заради перемоги, ще більше прагнення справедливості, справедливого покарання Росії за всі злочини цієї війни.

Друга поспіль сумна звістка за цей день. У боях за Україну загинув краянин Леонід Романець із села Кукли (Маневицька ТГ).

Згідно з розпорядженням, підписаним начальницею районної військової адміністрації Ольгою Ващук, дні жалоби продовжено до 24 липня.

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів нагадує про небезпечність сказу для тварин та людей, а також про необхідність здійснення щорічної вакцинації домашніх тварин.

Нагадаємо, сказ – це гостре інфекційне захворювання тварин і людини, яким людина може заразитися від диких або домашніх тварин. Характеризується розвитком своєрідного енцефаліту зі стрімким ушкодженням центральної нервової системи. У разі зволікання з наданням кваліфікованої медичної допомоги, смерть – неминуча.

Сумні новини продовжують надходити з поля бою. "На щиті" повертається додому ще один краянин – Сергій Дейнеко з Каменя-Каширського.

Начальниця районної військової адміністрації Ольга Ващук підписала розпорядження про оголошення днів жалоби – 21, 22, 23 липня.

Начальник ОВА Юрій Погуляйко відвідав Благодатівку Херсонської області. Нагадаємо, Волинь взяла шефство над населеним пунктом в рамках президентської ініціативи «Пліч-о-пліч».

Нині 17 волинян відновлюють постраждалі від обстрілів будинки: облаштовують новий дах, замінюють вікна та ведуть інші ремонтні роботи. Це будівельники підприємства «Волиньекобуд» та жителі Камінь-Каширщини.

Критично-важливими вважаються підприємства, які забезпечують функціонування економіки області та життєдіяльність населення в особливий період, відповідно до порядку і критеріїв відбору, затверджених постановою КМУ № 76. Працівники яких волинських підприємств підлягають бронюванню, повідомив заступник начальника управління економічного розвитку Волинської ОДА Андрій Ткачук.

Звернення начальниці районної військової адміністрації Ольги Ващук

Кожен проект, який може бути реалізований коштом позабюджетних ресурсів, має бути реалізований коштом саме позабюджетних ресурсів. Це стосується різних сфер, зокрема галузі культури.

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Камінь-Каширська районна державна адміністрація
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Камінь-Каширській райдержадміністрації.
Адреса: 44500, м. Камінь-Каширський, вул. Воля, 2, т/ф. 50486, т. 23332, E-mail: info@kamadm.gov.ua
© 2014 kamadmin.gov.ua