24 січня 2022 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Регуляторна політика
Прес-центр
Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Центр зайнятості інформує
 • Оголошення
 • Консультативно-дорадчі органи
 • Безоплатна правова допомога
 • Вивчення громадської думки
 • Спостережна комісія
 • Генеральні плани
 • Децентралізація влади
 • Соціальний захист населення
 • Пенсійний фонд інформує
 • Очищення влади
 • Звернення громадян
 • Містобудівні умови та обмеження
 • COVID-19
 • АРХІВ НОВИН

  « Січень 2022 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31            

  Головна>Оголошення>Декларування-2021: як правильно подати декларацію
  Понеділок, 01 березня 2021 15:41

  Декларування-2021: як правильно подати декларацію

  Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»( далі- Закон) передбачено чотири типи декларацій суб’єкта декларування:
  1) щорічна декларація – подається у період з 00 годин 00 хвилин 01 січня до 00 годин 00 хвилин 01 квітня року, наступного за звітним роком. Така декларація охоплює звітний рік (період з 01 січня до 31 грудня включно), що передує року, в якому подається декларація;
  2) декларація суб’єкта декларування, який припиняє відповідну діяльність (декларація перед звільненням) – подається не пізніше двадцяти робочих днів з дня припинення діяльності. Декларація «перед звільненням» охоплює період, який не був охоплений раніше поданими деклараціями;
  3) декларація після звільнення – декларація, яка подається з 00 годин 00 хвилин 01 січня до 00 годин 00 хвилин 01 квітня року, наступного за звітним роком, у якому було припинено діяльність. Така декларація охоплює звітний рік (період з 01 січня до 31 грудня включно), що передує року, в якому подається декларація;
  4) декларація кандидата на посаду – декларація, яка подається до призначення або обрання особи на посаду. Така декларація охоплює звітний рік (період з 01 січня до 31 грудня включно), що передує року, в якому особа подала заяву на зайняття посади, якщо інше не передбачено законодавством.
  В електронній декларації необхідно зазначати:
  – унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (ЄДДР), який складається з послідовності восьми та п’яти цифр. Перші 8 цифр – це дата народження у форматі «рік народження, місяць і дата». Даний запис в реєстрі виникає після отримання біометричних документів (закордонного паспорта нового зразка або ID-картки);
  – серію та номер паспорта громадянина України або ID-картки, або свідоцтва про народження;
  – банківські та інші фінансові установи, в яких у суб’єкта декларування або членів його сім’ї відкриті рахунки (зазначають найменування банку або іншої фінансової установи/ тип рахунку/ номер рахунку);
  – дані про об’єкт декларування, що перебував у володінні або користуванні суб’єкта декларування або членів його сім’ї. Такі дані потрібно заносити до декларації, якщо об’єкт перебував у володінні або користуванні станом на останній день звітного періоду або протягом не менше половини днів протягом звітного періоду.

  Якщо протягом семи днів після подання декларації ви виявили помилку, можна внести зміни та подати виправлену декларацію, однак не більше трьох разів.

  У разі відкриття суб’єктом декларування або членом його сім’ї валютного рахунка в установі банку-нерезидента відповідний суб’єкт декларування зобов’язаний у десятиденний строк письмово повідомити про це Національне агентство у встановленому ним порядку, із зазначенням номера рахунка і місцезнаходження банку-нерезидента. Це положення стосується і звільнених державних службовців, оскільки до моменту подання ними передбаченої декларації після звільнення вони вважаються суб’єктами декларування.

  Дещо змінилися правила подачі повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, а саме частиною четвертою статті 52 Закону визначено обов’язок суб’єктів декларування подавати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані протягом 10 днів з моменту отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (105,1 тис. грн. у 2020 році та 113,5 тис. грн. у 2021 році).

  Однак такі повідомлення подаються лише службовими особами, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, а також суб’єктами декларування, які займають посади, пов’язані з високим рівнем корупційних ризиків, відповідно до статті 50 цього Закону.

  Службовими особами, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, вважаються особи, посади яких належать до посад державної служби категорії “А” або “Б”, та особи, посади яких частиною першою статті 14 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” віднесені до першої – третьої категорій.

  Інші суб’єкти декларування повідомлення про суттєві зміни у майновому стані не подають.

  Звертаємо увагу, що за несвоєчасне подання або за умисне внесення суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей в декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування настає адміністративна або кримінальна відповідальність, передбачена чинним законодавством.

   

  Ковельський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

  Переглядів 490 Останнє редагування Понеділок, 01 березня 2021 15:44
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Камінь-Каширська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Камінь-Каширській райдержадміністрації.
  Адреса: 44500, м. Камінь-Каширський, вул. Воля, 2, т/ф. 50486, т. 23332, E-mail: info@kamadm.gov.ua
  © 2014 kamadmin.gov.ua