22 червня 2024 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Листопад 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 09 листопада 2023

Що більш захищеними будуть українське небо, українські міста, села, то більше буде можливостей у наших людей для економічної активності.

Ще п’ять шкільних автобусів передали сьогодні для освітніх закладів територіальних громад Волині. «Це чергова партія для поповнення шкільного автопарку, з якого були вилучені автобуси на потреби військових», – повідомив начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко.

Очільник області особисто вручив ключі від транспорту представникам Забродівської, Колківської, Копачівської, Сошичненської та Старовижівської тергромад.

«Із пісні, нитки, слова, сіна, глини відроджуємо генетичний код. На мапі світу – буде Україна, якщо культуру збереже народ». Сьогодні, з нагоди професійного свята працівників культури, в обласному центрі урочисто відзначили волинських фахівців галузі.

Українська культура виткана із безлічі яскравих палітр. Народна творчість, майстерність, традиції, обряди передаються з покоління у покоління. Зі сцени українське слово та пісні презентують артисти і публічні діячі культури. А поза лаштунками – фахівці галузі, робота яких збереження української ідентичності та охорона культурної спадщини.

В умовах воєнного стану пріоритетним завданням є збереження життя та здоров’я громадян, особливо дітей. Тож про створення безпечного освітнього середовища на Волині говорили 7 листопада 2023 року під час засідання членів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що відбулось в області вперше.

«Якісна освіта та безпека дітей під час навчання – одне з найважливіших завдань у роботі місцевої влади, тож саме тут це стало питанням на порядку денному засідання. Прошу запрошую всіх до активного спілкування та конструктивного діалогу. У всіх є можливість висловитись, поставити питання та долучитися до прийняття важливих рішень», - зазначив начальник ОВА Юрій Погуляйко під час засідання членів Конгресу.

Звернення начальниці районної військової адміністрації Ольги Ващук

Наш народ заслуговує бути у Європейському Союзі – разом з усіма вільними народами нашої Європи. І ми все для цього робимо.

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Камінь-Каширська районна державна адміністрація
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Камінь-Каширській райдержадміністрації.
Адреса: 44500, м. Камінь-Каширський, вул. Воля, 2, т/ф. 50486, т. 23332, E-mail: info@kamadm.gov.ua
© 2014 kamadmin.gov.ua