У дописі йдеться:
"Скликала онлайн-нараду з головами територіальних громад. Є низка рішень з останнього засідання Ради оборони області. Тому спершу говорили про мобілізацію людських і технічних ресурсів, а також про підтримку сил безпеки та оборони країни. Ситуація вимагає посиленої «включеності» органів місцевого самоврядування у виконання пріоритетних державних завдань. Усвідомлюю увесь масштаб роботи, але маємо спрацювати разом. Така вимога часу.
Окремо сфокусували увагу на організації безоплатного гарячого харчування усіх здобувачів освіти 1-11 класів. Нагадаю, що реформа стартує уже з 1 вересня цього року. Як тільки надійдуть державні субвенції, на місцях мають не зволікати, щоб вчасно запустити організаційний процес. Упродовж літа триватимуть моніторингові заходи на предмет оцінки належної роботи харчоблоків, їхньої модернізації, кадрового забезпечення і логістики. Все це потрібно завчасно привести в готовність, щоб гарантувати кожному школяреві якісний і повноцінний раціон".