27 березня 2023 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
Регуляторна політика
Прес-центр
Інвестиційний довідник
  • Публічна інформація
  • Запобігання проявам корупції
  • Державний реєстр виборців
  • Центр зайнятості інформує
  • Оголошення
  • Консультативно-дорадчі органи
  • Безоплатна правова допомога
  • Вивчення громадської думки
  • Спостережна комісія
  • Генеральні плани
  • Децентралізація влади
  • Соціальний захист населення
  • Пенсійний фонд інформує
  • Очищення влади
  • Звернення громадян
  • Містобудівні умови та обмеження
  • COVID-19
  • АРХІВ НОВИН

    « Грудень 2022 »
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3 4
    5 6 7 8 9 10 11
    12 13 14 15 16 17 18
    19 20 21 22 23 24 25
    26 27 28 29 30 31  

    Головна>Прес-центр>Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 28 грудня 2022
    Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 28 грудня 2022

    Раніше для продовження соціальних виплат з 1 січня 2023 року людям потрібно було переподати документи. Але через складну ситуацію в Україні та перебування багатьох громадян за кордоном, Кабмін за ініціативи Мінсоцполітики прийняв рішення автоматично їх продовжити до завершення воєнного стану та ще одного місяця після цього.

    З 1 січня будуть автоматично продовжені такі соціальні виплати та допомоги:

    Про стан пожежної безпеки та водогосподарську ситуацію в районі йшлося під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провела начальниця районної військової адміністрації Ольга Ващук сьогодні, 28 грудня 2022 року. Очільники територіальних громад долучилися до роботи в режимі відеозв’язку.

    Якщо вам від 18 до 60 років, ви покинули свою домівку і є військовозобов’язаними, маєте стати на військовий облік за новим місцем фактичного проживання. Зробити це потрібно протягом 7 днів після приїзду.

    Звертаємо увагу, це не означає, що вам одразу вручать повістку. Детальний перелік тих, кого звільнили від мобілізації, можна знайти у Законі України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

    Зокрема, звільненими від мобілізації є такі категорії військовозобов’язаних громадян:

    Звернення начальниці районної військової адміністрації Ольги Ващук

    Загалом цей тиждень для України буде важливим із політичного погляду. Ми заходимо в наступний рік і маємо зберегти спільне розуміння наших національних цілей. Звичайно, це звільнення нашої землі від ворога, а також відновлення України, повернення наших людей додому.

    Розробка: Відділ інформаційних технологій
    апарату Волинської облдержадміністрації
    Інформаційне наповнення:
    Камінь-Каширська районна державна адміністрація
    Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Камінь-Каширській райдержадміністрації.
    Адреса: 44500, м. Камінь-Каширський, вул. Воля, 2, т/ф. 50486, т. 23332, E-mail: info@kamadm.gov.ua
    © 2014 kamadmin.gov.ua