Версія для друку
Вівторок, 07 грудня 2021 14:35

Укріплення державного кордону – спільними зусиллями

Належне облаштування українсько-білоруської ділянки державного кордону – надважливе питання, яке нині в пріоритеті. З цією метою сьогодні силами влади всіх рівнів, представників бізнесових кіл, прикордонною службою, військовослужбовцями Збройних сил України та інших військових формувань здійснюється ряд заходів з укріплення критичних ділянок прикордонних ліній.

Як відомо, протяжність кордону в межах Волинської області із сусідньою державою становить 214 кілометрів, серед яких 55 кілометрів – територія Камінь-Каширського району. Йдеться про пункт пропуску «Дольськ» Любешівської ТГ, котрий неодноразово з робочими візитами відвідувала голова райдержадміністрації Ольга Ващук.

Спеціальне інженерне оснащення, необхідні будматеріали – все це спільними зусиллями органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району, підприємцями, лісогосподарськими установами вдалося забезпечити прикордонні терени у Дольську.

– Кожна територіальна громада нашого району виділила зі свого бюджету по 49 тисяч гривень на придбання ефективного засобу для  укріплення кордону – колючого спірального дроту типу «єгоза». Його закуповують також за державні кошти та кошти обласного бюджету, – зазначає очільниця виконавчої гілки влади в районі. – Окрім того, вчора на пункт пропуску доставили й шарнірну сітку, на придбання якої, наприклад, у Камінь-Каширській громаді завдяки співпраці з підприємцями зібрано понад 120 тисяч гривень. Долучилися до цього, зокрема, Анатолій Бусько (депутат облради), Іван Сухацький (надали по 20 тис. грн), Анатолій Сверба, Ростислав Кот (по 10 тис. грн), Анатолій Бусько (підприємець з Брониці), Костянтин Марчук, Юрій Ратнюк, Володимир Лисов, Юрій Василевський (по 5 тис. грн) та чимало інших.

 

Відділ інформаційної діяльності, забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування та контролю райдержадміністрації 

Переглядів 479

Галерея зображень